Stavebné právo 2024

Aké sú aktuálne výzvy v stavebnej legislatíve? O aktuálnych výzvach v stavebnej legislatíve budú prednášať a diskutovať zástupcovia štátu, verejnosti, samospráv, investorov a developerov.


Prezentácie sa budú venovať trom hlavným témam. Prvou témou je, ako bude vyzerať legislatívna reforma v oblasti výstavby. Táto téma sa zameria na pripravované zmeny a novinky v stavebnej legislatíve, ktoré majú za cieľ zjednodušiť a zefektívniť procesy výstavby a stavebného konania.

Druhou témou je územné plánovanie – prvý rok aplikačnej praxe. Prednášky a diskusie budú reflektovať na prvý rok aplikácie nových postupov v územnom plánovaní.


Treťou témou je informačný systém územného plánovania a výstavby - kde sme sa dostali a kam smerujeme? Táto téma sa bude zaoberať aktuálnym stavom a budúcim smerovaním informačných systémov podporujúcich územné plánovanie a výstavbu.


Stavebné právo 2024

Fyzická účasť - Grand Hotel Bellevue ****, Horný Smokovec, 26. - 27. 11. 2024, 350 € bez DPH, 420 € s DPH

Online prenos, 26. - 27. 11. 2024, 230 € bez DPH, 276 € s DPH


Prednášajúci

Informácie dopĺňame tu.


Program konferencie

Prezentácie sa budú venovať trom témam:


Ako bude vyzerať legislatívna reforma v oblasti výstavby

Územné plánovanie – prvý rok aplikačnej praxe

Informačný systém územného plánovania a výstavby - kde sme sa dostali a kam smerujeme?

 

Účastnícky poplatok zahŕňa


Pre fyzických účastníkov:


  • prezenčná účasť na podujatí,

  • videozáznam z podujatia na 30 dní,

  • online pracovné materiály na 30 dní,

  • obedy, večera a ďalšie občerstvenie počas konferencie,

  • 10 % zľava na ďalšiu ponuku vzdelávania v našom eshope www.zakon.sk.

 

Pre online účastníkov:


  • online účasť na odbornom programe,

  • videozáznam z podujatia na 30 dní, - zostáva

  • online pracovné materiály na 30 dní, - zostáva

  • 10 % zľava na ďalšiu ponuku vzdelávania v našom eshope www.zakon.sk.

 

Informácie pre záujemcov o ubytovanie


Upozorňujeme, že v cene vstupenky nie je zahrnuté ubytovanie. Účastníci konferencie si môžu rezervovať ubytovanie v Grand Hoteli Bellevue ****, Starý Smokovec


Cena ubytovania po zľave je nasledovná:


 Exclusive DOUBLE ROOM 1 osoba 125€ s DPH 

 Exclusive DOUBLE ROOM 2 osoby  150€ s DPH 

 Prístelka 1 osoba  70€ s DPH  

V cene ubytovania je zahrnuté: raňajky formou bufetu, vstup do wellness centra (bazén jacuzzi, saunový svet), parkovanie pre hostí, pripojenie na internet.


V cene ubytovania nie je zahrnuté:

Miestny poplatok vo výške 3,50€/dospelá osoba/noc. Tento poplatok zahŕňa aj zásah Horskej záchrannej služby.

 

Rezervácia ubytovania:


Na rezervačnej lište stránky https://www.hotelbellevue.sk si upravíte termín pobytu, počet osôb, potvrdíte rezervovať. Prepnete do balíčkov a zadáte promokód "SP24". V políčku "špeciálne požiadavky" môžete uviesť iné požiadavky na hotel. V prípade problémov s rezerváciami sa môžete obrátiť na rezervačné oddelenie reservations@hotelbellevue.sk alebo na t. č. +421907912301.

 

Upozornenie o digitálnom zaznamenávaní konferencie


V rámci oprávnených záujmov prevádzkovateľa, ktorým je spoločnosť Poradca podnikateľa, spol. s r. o., Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina, IČO: 31 592 503, S-EPI, s. r. o., Martina Rázusa 23A/8336, 010 01 Žilina, IČO: 36 014 991, EUROKÓDEX, s. r. o., Martina Rázusa 23A, 010 01 Žilina, IČO: 44 871 3842, bude o účastníkoch a zaujímavých momentoch podujatia v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov vyhotovená fotodokumentácia a videozáznamy, ktoré môžu byť následne použité na propagáciu aktivít prevádzkovateľa. Napriek tomu, že vyhotovenie uvedenej dokumentácie nie je podmienené súhlasom dotknutej osoby, rešpektujeme váš prípadný nezáujem o snímanie vašej osoby. V uvedenom prípade informujte pri registrácii niektorú z našich referentiek alebo nám svoju námietku zašlite na e-mailovú adresu sinska@pp.sk. Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov nájdete v časti Podmienky spracovania osobných údajov.

Stavebné právo 2024