CFO FÓRUM SLOVENSKO 2024: Rozšírte hranice finančnej excelencie v krásnom prostredí Vysokých Tatier

Finanční experti a odborníci na financie budú mať jedinečnú príležitosť získať nové poznatky a zdieľať skúsenosti na nadchádzajúcej konferencii CFO Fórum Slovensko, ktorá sa bude konať 5. a 6. júna v Starom Smokovci, Vysoké Tatry. 


Počas dvoch dní plných prezentácií, interaktívnych aktivít a prípadových štúdii sa bude konferencia zameriavať na najaktuálnejšie trendy vo finančnom sektore, ako napríklad:  


  • Riadenie krízových situácií 

  • ESG 

  • AI pre finančníkov 

  • Digitalizácia a Automatizácia 

  • Zvládnutie osobnostných zručností 


Účastníci budú mať mnoho rôznych príležitostí na networking v malebnom prostredí Vysokých Tatier. Večerná koktejlová recepcia, ranný beh, či rôzne diskusie otvárajú dvere do sveta nových kontaktov bez zdĺhavých meetingov a pracného zháňania kontaktov.  


Zúčastnia sa odborníci na trhu, vrátane gigantov ako Slovnaft, Tatry Mountain Resorts, U.S. Steel Košice, či menších víťazov veľkých ocenení, ako napríklad Gymbeam, Eyerim alebo Dedoles.  


„CFO Fórum Slovensko 2024 poskytuje jedinečnú platformu pre finančných expertov, aby získali hlboké pochopenie aktuálnych trendov a výziev v odvetví financií. Okrem toho umožní neopakovateľné možnosti networkingu a vzdelávania v nádhernom prostredí Vysokých Tatier,“ uviedol Roman Slovinec, Managing Director EBCG. 


Nakoľko je počet miest obmedzený, odporúčame zabezpečiť si lístky vopred. Registrácia je otvorená na oficiálnej stránke konferencie: https://www.cfoforum.sk/ 


Neváhajte využiť zľavu vo výške 10% využitím kódu CFO10% do konca marca 2024. 


Pridajte sa k nám na CFO Fóre Slovensko 2024 a prehĺbte svoje finančné znalosti v srdci krásnych Vysokých Tatier! 


Pre viac informácií kontaktujte: Nora Jordanová:

nora.jordanova@ebcg.com,

 tel.: +421 911461877 CFO FÓRUM SLOVENSKO 2024: Rozšírte hranice finančnej excelencie v krásnom prostredí Vysokých Tatier